Beauty akupunktura

Beauty akupunktura: znáte novodobý likvidátor vrásek?

Bojovat s vráskami se dá různě. Maskami, kvalitní kosmetikou, peelingem, nebo různými více či méně příjemnými zákroky estetické medicíny. Anebo to vezměte úplně jinak! Vyzkoušejte beauty akupunkturu!

Zkuste to s akupunkturou! Je to často šetrnější nežli nějaké mezoterapie a botox za pomoci injekcí. Ano, i u akupunktury se využívají jehličky, ale mnohem jemnější a trochu jinak. Dnešní estetický svět nabízí novodobou proceduru nazvanou beauty akupresura. Malinko invazivní procedura vám může dopomoci k vyhlazenější tvářičce a to opravdu rychle, šetrně a efektivně.

Co je beauty akupunktura?

Jedná se o nápich akupunkturních jehliček do vybraných bodů v obličeji. Vychází se z meridiánů (což jsou energetické dráhy, jež máme na těle), na nichž se určí body, které se poté napíchnou. Tyto body patří k určitým partiím a orgánům v těle, jsou tudíž dané.

Beauty akupunktura proti vráskám

Jehličky sem i tam

Jehličky, které se k akupunktuře využívají, mají maximálně 5 mm, jsou jednorázové a ryze sterilní. Napíchnutím bodů se stimuluje organismus a pleť k regeneraci, nastartovává se obnova a harmonizace pokožky, pleti a tvorby kolagenu. Tím dochází k navýšení pružnosti a prokrvení pokožky.

Někde přidávají k beauty akupunktuře ještě směs výživných látek, kterými se obličej potře, a poté se aplikují jehličky, čímž se do bodů (a dovnitř do pokožky) dostává i výživa zvnějšku. Je to takový double efekt pro pleť.

Pozor okolo očí

Opatrnosti je na místě v oblasti okolo očí. Tam je nutno využít jemnější jehličky o průměru 3mm. K aplikaci jehliček v těchto partiích se využívá i znecitlivující krém, neboť je to oblast velmi citlivá.

Beauty akupunktura i na ucho

Také lze napomoci vyhlazení vrásek využitím bodů na ušních lalůčkách a okolo nich, které se nápichem stimulují a dochází nejen k regeneraci pleti, ale i menší tvorbě vrásek do budoucna.

Beauty akupunkturu je nutno absolvovat tak v počtu tří až pěti ošetření, a to v rozmezí dvou týdnů, aby měla žádaný efekt a vrásky mizely a již se moc neobjevovaly (nebo v mnohem menší míře). Opakovaně lze pak po roce znovu tuto metodu využít. Tak co, vyzkoušíte beauty akupunkturu?

 

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Napsat komentář