Ultherapie

Ultherapie: strojové omlazení pleti není utopie

Dnešní trendy nezastavíte, ani v kosmetické a estetické péči ne. I tam se prodírá pokrok. A má formu strojů, které v léčbě pleti a péči o krásu pomáhají. My se dnes zaměříme na téma Ultherapie.

A tak dnes máte šanci zastavit čas a využít k tomu nejefektivnějších přístrojů. Jedním z těch, které se pohybují na úplné špici pomyslného žebříčku pomocníků, patří Ultherapie.

Přístrojová Ultherapie

Není to utopie, ale magie. Přístrojová magie zvaná Ultherapie nabízí velký efekt – neinvazivní omlazení pleti o celou řadu let. Především v oblasti obličeje, krku a dekoltu. A co je na tom nejlepší? Ultherapii stačí absolvovat pouze jednou!

Samozřejmě nenahradí invazivní liftingové zákroky. Ovšem je dobrou alternativu pro ty, co nechtějí či nemohou invazivní zákroky postoupit. A to alternativou ryze bezbolestnou – bez skalpelu, jizev, anestezie a hospitalizace, a dlouhé rekonvalescence.

Co nabízí Ultherapie?

  • vypnutou pokožku obličeje
  • pružnou pleť brady
  • zpevněné kontury obličeje
  • vyhlazení vrásek
  • omlazené okolí očí
  • krásná linie očních víček
  • hladký krk a dekolt

A především „nakopnutí“ organismu ke tvorbě kolagenu.

Zdokonalená Ultherapie

Nová třída přístrojů na bázi Ultherapie nabízí mnohem více – jeden jediný zákrok vydrží až deset let, přičemž samotná realizace vám dá return o cirka  sedm až deset let.

Kdy absolvovat Ultherapii?

Nejlépe na podzim a v zimě. Tato období jsou ideálním časem k péči a pěstění pokožku. Mohou se stá vaší tajnou zbraní v boji proti času a vráskám. Díky minimu slunečního záření je pokožka více v klidu a také chráněna při své rekonvalescenci po zákrocích.

 

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

 

Napsat komentář