Připravte se na léto

Léto je za dveřmi: Jak být (téměř) dokonalá?

Léto už klepe na dveře! Dámy jste na něj připravené? Pokud právě šílíte, že nestíháte vypadat dokonale, máme pro vás pár tipů, jak to rychle napravit.

Jak se rychle dostat do formy na léto?

Pokud jste v zimě nabrala pár kilo navíc a ztratila jste sebevědomí, nebojte se. Ještě nyní s tím můžete něco udělat. Nevíte, jak se rychle dostat do formy a vypadat dokonale?

Můžete:

  • držet dietu;
  • zaměřit se dlouhodobě na zdravý životní styl;
  • pravidelně cvičit;
  • chodit na procházky;
  • důkladně pečovat o svou pokožku s ohledem na typ pleti;
  • jíst zdravě a pravidelně;
  • dodržovat pitný režim;
  • eliminovat alkohol a cigarety;
  • více se usmívat.

termální voda je vhodná pro pokožku

Buďte krásná s pomocí estetické medicíny

Ale co když vám příroda dala do vínku něco, co v létě nechcete? Pomůže vám estetická medicína a salony krásy! Co se vám na léto může hodit?

Dočasná nebo trvalá epilace

Léto je obdobím odhalených nohou, ale nevzhledné chloupky vám službu moc neudělají. Pokud jste už vzdala boj se stále dorůstajícími chloupky, můžete si vzít na pomoc moderní přístroje. Depilační vosk, IPL epilace nebo cukrová depilace vás efektivně zbaví chloupků v oblasti podpaží, noh, rukou, ale také v oblasti bikin. Je jasné, že v létě je velmi časté domácí holení především nohou a podpaží nezbytné. Jenže pokožka tím trpí a je podrážděná. Proto není od věci obrátit se na odborníky. Hladké nohy vám vydrží minimálně 4 týdny.

IPl depilace účinky

Úprava obočí a řas

Dámy, všimly jste si, kolik žen chodí v létě s minimem makeupu? Letní pokožka bývá většinou mnohem hezčí, ale má to i další důvod – v úmorném vedru makeup nevydrží. Pokud ale chcete zachovat výrazné obočí a řady, obraťte se na kosmetický salón. Perfektně tvarované obočí a obarvené, prodloužené nebo umělé řasy vykouzlí dokonalý pohled i bez nánosu řasenky. Dopřejte si letní relax a nechce se hýčkat v kosmetickém salónu.

Dokonale čistá pleť je základ

Ani v létě nezapomínejte na péči o pleť. Pokud už vás nebaví pravidelná kosmetická péče v domácím prostředí, nechte se hýčkat u profesionálů. Vyzkoušet můžete například manuální nebo chemický peeling, na který si v domácím prostředí netroufnete. Chemický peeling vyčistí vaší pleť, dodá ji dlouhodobou výživu a hydratuje ji. Navíc si při něm i odpočinete. Oblíbený je také hloubkový peeling, který sestává z několika procedur – odlíčení, odmaštění, čištění pleti, a posléze brusný či chemický peeling, případně laser.

 

Vyhlazení a redukce vrásek

Pokud vás trápí vrásky, vyzkoušejte jejich eliminaci nebo odstranění za pomoci liftingu. Vybrat si můžete hned z několika anti-aging metod. Oblíbený je laserový lifting, aplikace speciálního krému, nebo jehličková mezoterapie, při které vám do pleti vpraví kyselinu hyaluronovou nebo kyslík. Všechny tyto procedury můžete absolvovat jedině v centru estetické medicíny s odborníkem.

Redukce špíčků

Pokud už nestíháte shodit kila navíc a pohled v plavkách vám kazí nevzhledné špíčky, zatočte s nimi v centru estetické medicíny. Vybrat si můžete hned z několika metod – dostupná je stará osvědčená liposukce, jehličková mezoterapie nebo laser. laseru či dalšími metodami odsátí tuku. A že je jich v současnosti dost. Opět věc, kterou doma nedáte.

Eliminace celulitidy

Ani celulitida nám na sebevědomí nepřidá. Zbavit se jí můžete pomocí speciálních zpevňujících krémů, tělových mlék nebo ručních masáží. Pokud nechcete čekat několik týdnů, než začnou být viditelné rozdíly, vsaďte na estetickou medicínu. Celulitidu můžete odstranit pomocí laseru, rázové vlny, mikrojehličkové mezoterapie a dalších neinvazivních zákroků.

Pokožka připravená na léto

Na sluneční paprsky vás připraví solárium, v němž si pokožku jemně, pomalu i šetrně  opálíte s pomocí speciální opalovací kosmetiky určené pro solária.

Možná si řeknete, že mnohé z toho zvládnete samy. To jistě ano, nepochybujeme o tom. Jenže dámy, přiznejme si, ten pocit, když o vás někdo pečuje, pěstí vaše tělo a pokožku, rozmazuje vás a vy jen ležíte, hovíte si v křesle a relaxujete – a nic nemusíte řešit…to je přece záležitost, která je k nezaplacení!

Zdroj foto: Shutterstock

Napsat komentář