jak funguje 4D lifting

Když se řekne lifting…

Zub času nakousává každého bez rozdílu. V tom je čas neúprosný. A tak na svůj zevnějšek potřebujeme víc a více času i možností. A ty možnosti naštěstí jsou – například lifting!

Ano, dopomoci nám k pružnosti a pevným konturám může pomoci kosmetická péče – domácí, v salonu i estetických centrech. Doma jsou to krémy na den i noc, peeling, tonikum, a další kamarádi. V salonu je to odborné čištění pleti, speciální masky a v estetickém centru třeba lifting obličeje.

Lifting je…

Je to de facto odborné vypnutí obličeje, a má dvojí podobu – invazivní a neinvazivní.  V případě invazivního liftingu se kůže operativně vytahuje a její nadbytek se poté chirurgicky odstraní. Upevňuje se to celé drobounkými stehy.

U neinvazivního liftingu je to poměrně šetrnější verze, kdy se řeší vypnutí a vyhlazení pokožky (nejen obličeje, ale třeba i krku a dekoltu) přístrojem na bázi radiofrekvenčních vln (ultrazvuk). Ten vám pleť krásně vypne a zpevní. Celé je to bezbolestné a jednoduché. Žádný skalpel a zásahy do kůže dámy nečekejte.

Čáry máry fuk – a máte doslova omlazení na počkání!

Uthera je nej

Jedním z nejnovějších přístrojů je pro neinvazivní řešení Ultherapie. Ta dává možnost kvalitního ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem, když je celý proces řízen digitálně a počítačem, který sám a dle stavu pokožky vyhodnotí sílu celého procesu.  Ten se provádí vždy pod dohledem lékařů.

Ultherapie

A nejlepší na tom dámy je fakt, že postačí absolvovat zákrok Utherou jen jednou!  Máte vymazáno – vrásky i do hladka vypnutou pleť. Jak je to možné? Jednoduše! Efekt Uthery v pokožce pracuje ještě další dva měsíce po proceduře, přičemž celý zákrok vám vydrží až pět let!

To už za to určitě stojí, co říkáte?

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Tereza

    Já nakupuji na Memoa.cz produkty s hadím jedem a vrásek jsem se zbavila celkem rychle a bez nějakých jehel a přístrojů.

Napsat komentář