4D lifting

4D lifting? Znáte ho?

Krása a vzhled pleti je to, čím ženy asi žijí více, nežli muži. A kosmetický průmysl jim jde na ruku a přichází stále s něčím novým. Momentálně je na výsluní popularity 4D lifting. Znáte ho?

Jasně že nepoběžíte hned dámy na nejbližší kliniku estetické péče s každou prkotinou, co se vám objeví na obličeji, potažmo pleti. Jenže někdy zkrátka je příroda krátká, a rovněž kosmetické produkty, jež jsou běžně k mání tak nějak nepomáhají. No zkrátka musí se tomu malinko pomoci.

Co je 4D lifting?

A tady je 4D lifting tím pravým ořechovým. Jedná se o pěstění obličeje, někdy i krku a dekoltu. Je to kombinovaná technika tekutého liftingu tváře s laserovým liftingem dutiny ústní. A má to nebývalý efekt.

Tekutý lifting krásně pěstí váš obličej a laser zase ústa ve vnitřní části. Kombinací tohoto způsobu péče dochází k zjevnému zkvalitnění pleti, eliminaci vrásek a také zpevnění kontur obličeje se rty, přičemž zároveň dochází k narovnání a optickému vyplnění objemu pokožky. To je dáno podporou a nastartováním zvýšené tvorby kolagenu v pleti.

jak funguje 4D lifting

Vnitřní část úst je ošetřena laserem, a vnější tváře lze řešit hned několika způsoby-také laserem, nebo nanášením plazmy, a také mezoterapií s injekčním vpravením výplně do hlubokých vrásek. Volba se řeší po poradě s lékařem, který zákrok provádí. Ten vám nejlépe doporučí co je pro tu právě vaši pleť ideální.

Jaké jsou plusy 4D liftingu?

  • Jedinečné spojení dvou metod péče v jednom ošetření
  • působení do všech vrstev pokožky
  • efektivní nastartování tvorby kolagenu a tím elastičnosti pleti
  • zlepšení prokrvení pleti
  • okamžité vypnutí pleti
  • účinná metoda k redukci vrásek a zpevnění kontur obličeje
  • zkvalitnění pleti a její textury
  • jednoduché, rychlé a bez nutnosti anestézie a lokálního umrtvení.

Celý proces je rychlý, efektivní, příjemný a zasahuje do všech vrstev kůže – tedy jedná se o její hloubkové pěstění. 4D lifting může absolvovat každý bez omezení věku, nebo zdravotního stavu a v každém ročním období.

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Napsat komentář